Taakverdeling

Binnen het team zijn taken en functies verdeeld, zodat we onze leerlingen kunnen voorzien van een goed onderwijsaanbod. Een aantal leerkrachten heeft een extra taak of functie en zijn daarom voor een deel vrijgesteld van lesgevende taken.

 

Teamleden en taken


Max Tetelepta                                    

directeur                        

directie@cbsdeschutse.nl


Karin Doldersum                               

leerkracht groep 1/2/3                          

k.doldersum@cbsdeschutse.nl 


Ine van der Spoel                            

leerkracht groep 1/2/3

ivdspoel@cbsdeschutse.nl                     


Marian Jonkers                                

leerkracht groep 4/5/6

m.jonkers@cbsdeschutse.nl


Marieke Tapken                                

leerkracht groep 4/5/6              

m.tapken@cbsdeschutse.nl


Mirja Jager                                      

leerkracht groep 7/8

m.jager@cbsdeschutse.nl


Tine Ge Demmer                              

leerkracht groep 7/8                          

tg.demmer@cbsdeschutse.nl


Margot Grobbe                                  

remedial teaching                    

m.grobbe@cbsdeschutse.nl


Henk Askes                                        

leerkracht drama                     

 h.askes@cbsdeschutse.nl

 

Ine van der Spoel is waarnemend directeur
bij afwezigheid van Max Tetelepta.